444 1 526 Levha Kayıt No: T08526-CT1B

Hakkımızda

Biz Kimiz?

Biz kazandığımız deneyimleri ve sahip olduğumuz bilgi birikimini sizlerle paylaşmak, sizlerin yararına kullanabilmek için 1993 yılından bu yana sigortacılık alanında faaliyet göstermekteyiz.

1993 yılında Güven Sigorta Türkiye A.Ş. acenteliğinin alarak sigortacılık sektörüne adımımızı attık. Yıllar geçtikçe kazandığımız deneyimlere, genişlettiğimiz müşteri portföyümüze 2003 yılında Anadolu Sigorta acenteliğini, 2005 yılında Axa Sigorta acenteliğini, 2009 yılında Groupama Sigorta acenteliğini, 2012 yılında Allianz Sigorta ve Güneş Sigorta acenteliğini, 2013 yılında Bireysel Emeklilik acenteliğini ve 2014 yılında Eureko Sigorta acenteliğini ekleyerek hem kendimizi sürekli yenileyip hem de sizlere sunduğumuz hizmetin kalitesini daha da arttırmak için çabalıyoruz.

Misyonumuz “ her zaman en iyi olmak.”

En iyi olmaktan anladığımız müşterilerimizin ve tüm sosyal paydaşlarımızın memnuniyetini sağlamak ve tercih edilen bir kurum olmaktır. Sigortacılık sektöründe en önemli kriterlerden biri olan “güven duyulan bir kurum” olmak için kendimizi geliştirip yenilikleri takip ederek müşterilerimize “ en iyiyi” sunuyoruz.

Ne Yapıyoruz?

Tüm sigortacılık işlemlerinizi gerçekleştiriyor, sigorta şirketleri yerine sizlerin temsilcisi oluyoruz. En kapsamlı poliçeyi en uygun fiyata almanız için çalıştığımız tekliflere büyük özen gösteriyoruz. Trafik, Kasko, DASK, Sağlık, Yıllık Hayat, Konut, İşyeri, BES ve Seyahat sigortalarında farklı şirketlerden fiyat teklifleri hazırlayıp sizlere fiyat karşılaştırma imkanı sağlıyoruz. Satış odaklı değil hizmet odaklı bir kurum olarak müşteri memnuniyetini birinci planda tutuyor, ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamaya çalışıyoruz.

Güven Sigorta olarak biz;

Her zaman ve her koşulda söylediklerimiz ve yaptıklarımızın tutarlı olmasını sağlıyor, verdiğimiz sözlerin arkasında duruyoruz.

Birlikte çalıştığımız kişiler ile iyi iletişim kurarak uyumlu ve verimli çalışmayı kolaylaştırmak için takım ruhuna büyük önem veriyoruz.

Karşılaştığımız olaylar karşısında olumlu, gerçekçi, yapıcı ve tarafsız bir yaklaşım benimseyerek sonuca ulaşmada elimizdeki kaynakları etkin bir şekilde kullanıyoruz.

Sektördeki ve dünyadaki gelişmeleri takip ederek verdiğimiz hizmeti iyileştirmek için yeni yöntem ve çözümler üretiyoruz.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını her zaman ön planda tutarak en iyi hizmeti en uygun fiyata almanızı sağlıyoruz.

Nasıl Yapıyoruz?

Önceliğimiz memnuniyetiniz.
Bu yüzden işinizi kolaylaştırmak, bize her an istediğiniz şekilde ulaşabilmeniz için alternatiflerinizi arttırdık.

Sigorta işlemlerinizi daha kolay ve pratik olarak halledebilmeniz için online teklifler, canlı destek ve 444 15 26 müşteri hizmetleri hattımızla sizlere bir adım daha yaklaştık. Türkiye’nin her yerinden müşterilerimize online ortamda ulaşıyor, ihtiyaçlarınıza uygun hizmeti vakit kaybetmeden sunuyoruz. Hazırladığımız poliçeleri ücretsiz kargo ile kapınıza gönderiyoruz.
Birebir satış tercih eden müşterilerimiz için İstanbul Bahçelievler’ deki büromuzda deneyimli danışmanlarımız aracılığıyla hizmet veriyoruz.

Güven Sigorta, sigortacılıkta “güven” in adı.

Yönetim

Güven Sigorta 1993 yılında Turgay ÖZBAŞ tarafından İstanbul’ da kurulmuştur. Kurucumuz Turgay ÖZBAŞ 1987 yılında KATÜ Bankacılık ve Sigortacılık bölümünden mezun olmuştur. 1989 yılında Halk Sigorta’ da staja başlamış, stajından sonra 1993 yılında ayrılıp Güven Sigortayı kurana kadar Halk Sigorta’ da çalışmaya devam etmiştir.

26 yıldır sigortacılık sektöründe olan Turgay ÖZBAŞ; hiçbir zaman doğruluktan ve dürüstlükten şaşmadan, haksızlıklara izin vermeden sahip olduğu bilgi birikimi ve tecrübelerini müşterilerinin ve çalışanlarının menfaatleri doğrultusunda kullanan adil bir yöneticidir.

Çevreye ve topluma duyarlı olarak, gelişmeleri sürekli takip ederek en iyi hizmeti sunan Güven Sigorta Acenteliğinin kalite ve hizmet anlayışını sürekli gelişme ve müşteri odaklı olma olarak belirlemiştir.

Güven Sigorta Acenteliği belirlemiş olduğu ilkeler doğrultusunda faaliyetlerine devam ederken; 2001 yılında İstanbul Merkeze bağlı acenteler Prim Üretim sıralamasında en başarılı acenteler arasında yer almış, 2012 yılında Axa Sigorta tarafından Milyonerler Kulübü Gümüş Üyeliğine layık görülmüştür. Sahip olduğumuz başarılarla yetinmiyor her zaman daha da iyisini yapabilmek için kalitemizi arttırmaya ve kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

Kurucumuz ve Yönetim Kurulu Başkanımız Turgay ÖZBAŞ sahip olduğumuz bu başarının sırrını ‘Güven Sigorta olarak verdiği hizmetin her zaman arkasında duran, tercih edilen ve referans olarak gösterilen, dünyadaki gelişmeleri takip ederek onlara ayak uyduran, müşterilerinin temsilcisi olan bir kurum olduğumuz için kendimizi sigortacılıkta ‘güven’ in adı olarak tanımlıyor, sahip olduklarımızla yetinmeden daha iyisini başarmak için emin adımlarla ilerliyoruz’ sözleriyle açıklamaktadır.

Güven Sigorta Güven Sigorta Güven Sigorta Güven Sigorta Güven Sigorta Güven Sigorta Güven Sigorta Güven Sigorta Güven Sigorta Güven Sigorta Güven Sigorta Güven Sigorta