444 1 526 Levha Kayıt No: T08526-CT1B

Ödeme Seçenekleri

Nasıl İsterseniz, Öyle Ödeyin !

Güven Sigorta ödeme yaparken de müşteri memnuniyeti ilk sırada. Müşterimizin içi nasıl rahat ediyorsa öyle ödesin diye; ödeme seçeneklerinde de sınırları zorladık.

Üstelik daima ücretsiz kargo hizmeti ile…

Kredi Kartı ile Tek Çekim / Taksitli Ödeme

Sigorta poliçesi satın alırken müşterilerimiz tarafından en fazla tercih edilen yöntem poliçenin o an ödemesinin yapılmasıdır.

Güven Sigorta Satış temsilcisi tarafından kart bilgileri girilerek poliçe satışı gerçekleşebilir. Müşterilerimizin bilgileri güvenlik altındadır. Girilen bilgiler kayıt altında tutulmamakta, otomatik olarak silinmektedir.

Müşterimiz dilerse kredi kartı ile yapacağı ödemeyi 9 aya kadar taksitlendirebilir.

Kredi kartı formunu indirmek için lütfen tıklayınız..

 

 

Banka Yoluyla EFT/HAVALE


Sigorta poliçelerinde banka hesabınızdan EFT ya da HAVALE yaparak poliçe satın alabilirsiniz. Banka ödemesi gerçekleşir gerçekleşmez; poliçeniz aktifleşir, mail yoluyla size ulaştırılır ve hemen kargoya verilir. Ücretsiz kargo ile poliçeniz adresinize teslim edilir.

HESAP ADI :  GÜVEN SİGORTA ACENTELİĞİ LTD. ŞTİ.
BANKA VE ŞUBE:  YAPI KREDİ BANKASI 399- ŞİRİNEVLER ŞUBESİ
İBAN:  TR96 0006 7010 0000 0069 3404 69
HESAP NO: 69340469

 

 

Ücretsiz KargoGüven Sigorta bünyesinde gerçekleştirilen tüm sigorta poliçeleri sigorta sahibine “Türkiye’nin neresinde olursa olsun” ücretsiz kargo ile gönderilir. Poliçe onaylandığı anda kargoya teslim edilen poliçeler;  şehir içindeki bir adrese 1 gün içinde, şehir sınırları dışındakine ise 2 gün içerisinde ulaştırılmış olur.

 

 

 

 

Güven Sigorta Güven Sigorta Güven Sigorta Güven Sigorta Güven Sigorta Güven Sigorta Güven Sigorta Güven Sigorta Güven Sigorta Güven Sigorta Güven Sigorta Güven Sigorta