444 1 526 Levha Kayıt No: T08526-CT1B
 

Ehliyetli Olmayan Oğlum aracımla Kaza Yaptı, Sigortadan Yararlanabilir miyiz?Araç sahibi olan ailelerin en büyük sıkıntılarından biri ehliyeti olmadığı halde araç kullanan ve kaza yapabilen çocuklarıdır. Bu yüzden hemen her evde yaşanabilen bu olay, ehliyetli olmayan oğlum aracımla kaza yaptı, sigortadan yararlanabilir miyiz sorusunu da gündeme getirmektedir.

Trafik kazalarında Asli Sayılan Sürücü Kusurları Nelerdir?Trafik kazalarının çoğunluğunda araç sürücülerinin payı büyüktür. Daha sonra kusurlu olanlar ise yaya ve yol kusurlarıdır. Trafik kazaları, yaralanmalı, maddi hasarlı ya da ölümle sonuçlanabilecek kazalar olmaktadır.

Çarpıp Kaçan Araç Belli Değilse Güvence Hesabına Nasıl Başvuracağım?Bazen araç sahiplerinin sigorta güvencesi olmayabilir. Böyle bir durumda güvence hesabına başvurularak kaza sonrası tazminat alma hakkına ulaşabilirsiniz. Güvence hesabına sahip olabilmek için kaza sonrası yaralanma, sakatlanma ya da ölüm gibi durumların gerçekleşmesi gerekir.
Sayfa 1 - 16
Sayfa:
select
Güven Sigorta Güven Sigorta Güven Sigorta Güven Sigorta Güven Sigorta Güven Sigorta Güven Sigorta Güven Sigorta Güven Sigorta Güven Sigorta Güven Sigorta Güven Sigorta